Lotte olümpiaraamat

Janno Põldma, Heiki Ernits

Väga heas seisus NAGU UUS raamat

7,00 

79-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat, Eesti Joonisfilm 2008

Iga väikese ja suure spordisõbra unistus! Olümpiaraamat, mis on koostatud nagu aabits, annab ajaloolistest mängudest ülevaate läbi kogu tähestiku – antiikolümpiamängudest ja Leiutajateküla Albertist alustades ning Voldemar Väliga lõpetades, kes 1928. aasta mängudel kreeka-rooma maadluses kergkaalus kuldmedali võitis.

Juttu tuleb nii esimesest olümpiavõitjast, olümpiarõngastest kui ka Leiutajateküla ainsast dopingujuhtumist. Lisaks kirjutatakse omapärasematest võistlusaladest ja naljakamatest juhtumitest sportlastega läbi aegade.
Eraldi on kirja pandud Eesti sportlased, kes on saanud olümpial medali, samuti on raamatus loetelu kõikidest toimunud suveolümpiamängudest. Raamatut illustreerib üle 60 värvilise ja lustaka pildi.

Shopping Cart