Abielupuhkus

Titia Sutherland

Väga heas seisus NAGU UUS raamat

7,00 

264-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat sarjast Odamehe pereromaan, Odamees 2001

On oktoober, kui Laura otsustab pereelust puhata. Tal on peaaegu ideaalne abikaasa, kaks teismelist tütart ja igav ning kerge elustiili. Richard kaitseb teda kõigi mõeldavate murede eest, keelitab teda tööle mitte minema, on parim kokk ja korraldab üldse kõike paremini kui naine, taludes lõbusa armulikkusega naise katseid luulet kirjutada. Laura tunneb, et vähehaaval ähvardab teda lämbumine.
Ta sepitseb oma plaani — veeta kaks, võibolla kolm nädalat õndsas rahus ja isolatsioonis, eemal perekonnast ja kaaskodanikest — väga hoolikalt, lootuses leida inspiratsiooni ja kirjutada.
Cornishi kaljudesse raiutud väike maja on erakordselt sobiv Laura igatsusele olla iseendaga, ent peaaegu otsekohe tõmmatakse teda tõelistesse ja palju raskematesse probleemidesse kui seda on Laura vajadus oma identiteeti leida. Tema elus hakkavad domineerima kaks meest: Joe, kurb ja haige poiss, kes meeleheitlikult abi vajab; ja Mark, akadeemikust naaber, kes ikka veel oma naist leinab. Laura abielupuhkus on juba eos määratud nurjuma.

Shopping Cart