Dr Tatjana seksinõuanded igasugustele olenditele

Olivia Judson

Väga heas seisus kasutatud raamat

6,00 

Teie käes on unikaalne raamat seksist, milles räägitakse näiteks juhtumitest, millal nekrofiilia pole põlastusväärne, kuidas ja millal on õigustatud kannibalism, millal on parim aeg sugu muuta ja millistel puhkudel sobib oma kallim ära süüa. Samas käsitletakse ka üsna maiseid teemasid – isaste osa laste eest hoolitsemisel, sugutikaotust jms.
Vaimukas, riukalik ja oivaliselt informatiivne raamat koosneb kirjadest, mida dr Tatjanale on läkitanud igasugused olendid, keda häirivad kummalised probleemid nende suguelus.
Kallis dr Tatjana,
olen euroopa palvetajaritsikas. Olen märganud, et naudin seksi palju enam siis, kui olen kõigepealt oma partneri pea otsast hammustanud. Mulle tundub, et siis on nad mingil määral vähem pärsitud, vabamad — see on suurepärane. Kas teie arvate sama? – Mulle-meeldivad-peatud Lissabonist

Mõned mu parimatest sõpradest on meesteõgijad, kuid omavahel öeldes, kannibalism ei ole minu rida. Ehkki ma saan aru, miks see sulle meeldib. Sinu liigi isased esindajad on nürid armastajad. Nende peade ärakaksamine võib imesid korda saata: kui peata kana jookseb lihtsalt arulagedana ringi, muutub isane palvetaja seksuaalselt üliaktiivseks. Miks ta ei võiks niimoodi käituda tervena?

Küsimuste ja vastuste formaadis koostatud raamat on ühtaegu vaimukas ja informatiivne. Evolutsioonibioloog Olivia Judson alias Doktor Tatjana (bakalaureus Stanfordi ja doktorikraad Oxfordi ülikoolist) aitab kõiki seksuaalsete «hälvete» all kannatavaid loomi, linde ja putukaid, lisades vastustele alati põhjaliku selgituse antud liigile iseloomulikest käitumismallidest ja vürtsitades seda säravate faktidega liigikaaslaste armuelust — millistel puhkudel võib nekrofiiliat heaks kiita, millal on kõige sobivam aeg soovahetuseks, kuidas sünnitada ja jääda seejuures neitsiks jne.

Shopping Cart