Eesti spordi biograafiline leksikon

Väga heas seisus NAGU UUS kasutatud raamat

25,00 

Availability: 2 laos

800-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat, Eesti Entsüklopeediakirjastus 2001

“Eesti spordi biograafiline leksikon” (ESBL) jätkab pärast Berliini olümpiamänge 1937. aastal ilmunud leksikoniga alustatud ja aina töömahukamaks kasvanud üritust ‒ meie spordirahva lühielulugude koondamist raamatukaante vahele. Võrreldes 2002. aasta väljaandega on lisandunud ligi 2000 artiklit. 3., täiendatud ja parandatud trükk sisaldab ligi 6000 artiklit, neist 4300-le on lisatud portreefoto.

Isikute valikul on eelistatud häid sportlikke tulemusi saavutanud sportlasi, andmed on esitatud 2010. aasta lõpu seisuga. Leksikoni on võetud ka teenekate treenerite, sporditegelaste, spordiliitude kauaaegsete juhtide, spordikohtunike, sporditeadlaste ja spordiajakirjanike elulooartikleid. Meie kõigi aegade mahukaim spordiraamat ilmub koostöös Eesti Olümpiakomiteega.

Võrreldes 2002. aasta väljaandega on lisandunud ligi 2000 artiklit.
3., täiendatud ja parandatud trükk sisaldab ligi 6000 artiklit, neist 4300-le on lisatud portreefoto. Isikute valikul on eelistatud häid sportlikke tulemusi saavutanud sportlasi, andmed on esitatud 2010. aasta lõpu seisuga. Leksikoni on võetud ka teenekate treenerite, sporditegelaste, spordiliitude kauaaegsete juhtide, spordikohtunike, sporditeadlaste ja spordiajakirjanike elulooartikleid. Meie kõigi aegade mahukaim spordiraamat ilmub koostöös Eesti Olümpiakomiteega.

3., parandatud ja täiendatud trükk

Shopping Cart