Elu uus tase

Merit Raju

Väga heas seisus NAGU UUS kasutatud raamat

15,00 

208-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat, Lihtne 2021

Elu – nagu väärt suhted, muretu kontoseis, energiline olek ja töine eneseteostus – ei juhtu iseenesest, vaid me loome ja kujundame seda.

Aitan sul leida selle, mis on sulle oluline, ja ka aega, et seda teha. Just nii palju kui vaja – sest endale olulisi eesmärke saad ellu viia ka tibusammudega. Nii jõuad kuude või aastatega igapäevaste tillukeste eduelamuste kaupa suurte asjadeni, mille võimalikkus tundus ehk üsna olematu.

Aga rahulolu sellest annab elule hoopis mahlasema maitse. Sa hakkad ärkama elevusega, elama isuga ja uinuma rahuga.

Olles selle kõik ise loonud ja uuele tasemele tõstnud.

See on vaimustava elu käsiraamat. Kulgemise õpik. Nagu life coaching sinu kodus.

Ja ma räägin selles oma isiklikud ja inspireerivad lood ja ebaõnnestumised, aga ka tänapäevasest psühholoogiast: motivatsioonist, aju toimimisest, emotsionaalsetest vajadustest ja harjumustest. Leiad raamatust ka 10 harjutust kaasa tegemiseks.

Merit Raju

Life coach, elustiilidisainer, ettevõtja ja ema

Olen olnud pikalt elustiiliettevõtja ehk juba 2007. aastast teen seda, mis süda kutsub. Kümme aastat olen korraldanud jooga- ja enesearengufestivale ning kolm aastat andnud välja reklaamivaba Hingele Pai ajakirja. Minu sulest on ilmunud terve hulk raamatuid teadliku elustiili eri tahkudest: rasedusest kuni töiste valikuteni, tervisest ja heaolust kuni raha, eesmärgistamise ja suhtlemiseni. Taustaks on mul majandusharidus Tallinna Tehnikaülikoolist ja Saksamaalt Hamburgi Ülikoolist.

Teiste inspireerimine on minu jaoks see Põhjanael, mille järgi joondun, vundamendiks teadlikkus tervisest, heaolust, keskkonnast, ettevõtlusest ja psühholoogiast ning igapäevane kulgemine ja loovus.

Shopping Cart