Ma tean, mida sa mõtled

Lillian Glass

Väga heas seisus UUS raamat

9,00 

264-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat, Ersen 2002

Selles raamatus jagab autor lugejaile juhiseid oma murrangulisest programmist, mis põhineb neljal suhtluskoodil – inimestest aru saamine hääle-, kõne-, näoilme- ja kehakeelemärkide põhjal. Dr Glass annab ülevaate väga mitmekesistest vihjetest, alates keelepeksust ja pidevast kaeblemisest kuni vahele segamise ja võltsnaeratusteni, jalgade lohistamisest inimesele omase sõnastusviisini, þestidest riietumisstiili ja enda eest hoolitsemiseni.
Raamatus on küsimustikke, spetsiaalseid harjutusi ning lugusid dr Glassi tööst klientidega, mis aitavad lugejail teha paremaid valikuid igas eluvaldkonnas.

Inimeste mõistmise nelja märgisüsteemi kasutamine, et täiustada oma elu.
«Inimeste lugemise» terviklik, lihtsalt järgitav metoodika.
Oskus inimestest aru saada, tähele panna ning tõlgendada nende varjatud vihjeid, on tohutu eelis peaaegu kõiges, mida sa teed, alates kodusest ja armuelust kuni su töise tegevuseni välja. Psühholoog, suhtlemisekspert ja menuraamatute autor dr Lillian Glass tutvustab terviklikku juhendit, mis suudab õpetada igaühe inimestest aru saama. Selles raamatus jagab autor lugejaile juhiseid oma murrangulisest programmist, mis põhineb neljal suhtluskoodil, s.o inimestest aru saamine hääle-, kõne-, näoilme- ja kehakeelemärkide põhjal, ning mis on aidanud dr Glassi kõigilt elualadelt pärit kliente. Eriti oluline on nende märgisüsteemide tõlgendamine siis, kui sa kavatsed kellegagi kohtama minna, abielluda, kedagi tööle võtta või ise tööle asuda. Dr Glass annab ülevaate väga mitmekesistest vihjetest, alates keelepeksust ja pidevast kaeblemisest kuni vahele segamise ja võltsnaeratusteni, jalgade lohistamisest inimesele omase sõnastusviisini, žestidest riietumisstiili ja enda eest
hoolitsemiseni. Pärast seda, kui autor on lugeja suunanud läbi töötama nelja märgisüsteemi kontrollküsimused, näitab ta neile, kuidas määratleda, missugusesse neljateistkümnest erinevast isiksusetüübist uuritav inimene kuulub. Raamatus on küsimustikke, spetsiaalseid harjutusi ning lugusid dr Glassi tööst klientidega, mis aitavad lugejail teha paremaid valikuid igas eluvaldkonnas.

Shopping Cart