Maailma põnevaimad kohtumised tulnukatega

Väga heas seisus UUS raamat

7,00 

383-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat, Varrak 2008

Küsimused, kas tulnukad on olemas ja kust nad tulevad, on inimeste meeli ikka erutanud. Mida nad meist tahavad, miks nad on Maast huvitatud? Kas nad on lihtsalt rikkad noored galaktikapoisid tähtevaheliste sportautodega, kes naudivad Maa õrritamist, nagu pakub välja kirjanik Douglas Adams oma romaanis «Pöidlaküüdi teejuht Galaktikas»? Või on neil mingi tõsisem eesmärk?
Paljud inimesed usuvad, et tulnukad võivad pärineda mõnelt planeedilt, kus ei saa enam elada, ja nad otsivad uut elukohta. Teised on veendunud, et nad muretsevad inimeste pärast, kes hävitavad end selliste «mänguasjadega» nagu näiteks tuumaenergia, mida inimene lõpuni ei mõosta ega oska ka vastutustundlikult valitseda.
Kahjuks saame anomaalseid nähtusi hinnata vaid meie oma standardite järgi. Võib-olla pärineb kõige reaalsem hinnang dr Stanton Friedmanilt, kes oli ameerika tunnustatud füüsik, enne kui temast sai täiskohaga ufoloog. Ta on öelnud: «Nad ei taha siia kolida. Nad on lihtsalt mures selle pärast, mida me siis teha võime, kui siit väljapoole pääseme.»

Shopping Cart