Madonna

J. Randy Taraborrelli

Väga heas seisus kasutatud raamat

6,00 

Madonna. Lummav. Labane. Hooliv. Isekas. Alati provotseeriv. Alati andekas. Alati vastuoluline… Kuigi üle viieteistkümne aasta suure avaliku tähelepanu ja kiindumuse objekt, on ta suutnud senini mõistatuseks jääda. Nüüd viimaks on temast võimalik täielikult aru saada.
Kui teised raamatud Madonnast on põhinenud varem avaldatud materjalil, siis «Madonna. Intiimne biograafia» põhineb kümne aasta jooksul tehtud eksklusiivsetel intervjuudel inimestega, kes räägivad temast avalikkuse ees esimest korda ja kelle seas on lähedasi sõpru, äripartnereid ja isegi perekonnaliikmeid. Raamatu suure müügieduga autor J. Randy Taraborrelli on ise ka mitu korda staari intervjueerinud ning toob nende otseallikast saadud kogemuste abil Madonna ellu mitte pelgalt sensatsioonilise kõmulehtede lemmikuna, vaid inimlike nõrkuste ja puudustega lihast ja verest naisena, kellele on omased ka suur jõud ja ambitsioonid.
Esimest korda saab lugeja teada: Madonna ja tema isa tegelikust vahekorrast ja sellest, kuidas need kaks pärast aastaid kestnud võõrandumist viimaks teineteist leidsid; kuidas Warren Beatty murdis Madonna südame; Madonna ja John Kennedy Juuniori armuloost ja miks sellest midagi välja ei tulnud; tema tegelikest suhetest oma kahe lapse isadega; kuidas temast on armastava emana arenenud üllatavalt teistsugune naine… ja mida on talle varuks tulevikul.

Shopping Cart