Mees, kes jälgis naisi
Hjorth Rosenfeldt
7,00 €
523-leheküljeline tavaformaadis ja kõvas köites raamat sarjast Sebastian Bergmani needus, Helios 2016
Sebastian Bergmani needus jätkub …
Kuumalaine käes vaevlevas Stockholmis leitakse mitu naist jõhkralt mõrvatuna. Keskkriminaalpolitsei eesotsas Torkel Höglundiga on juurdlusega ummikusse jooksnud.
Mõrvade käekiri toob meelde sarimõrvar Edward Hinde, kelle profileerija Sebastian Bergman viisteist aastat tagasi trellide taha saatis. Ja seal, Lövhaga range režiimiga vanglas, on Hinde kõik see aeg ka püsinud.
Sebastian sokutab end vägisi uurimisrühma ja taipab üsna pea, et mõrvad on temaga seotud ning mitte keegi tema ümber ei ole kaitstud.
***
See on Hjorth Rosenfeldti teine romaan vastuolulisest profileerijast Sebastian Bergmanist. Krimisarja loojateks on kogenud Rootsi tandem – Michael Hjorth, kes on telesarja “Wallander” mitme osa stsenarist, ja Hans Rosenfeldt, Skandinaavia kõigi aegade edukaima krimisarja “Bron/Broen” (“Sild”) looja ja stsenarist.
- Aiandus, kodu ja aed
- Ajalugu, elulood, poliitika
- Eesti kirjandus, romaanid
- Ehitus, tehnika, elektroonika
- Esoteerika, eneseabi, religioon
- Fotograafia, filmitehnika
- Kalandus, jahindus, mesindus
- Käsitöö, õmblemine
- Kokandus, toitumisviisid
- Kunst, kultuur, muusika
- Laste- ja noortekirjandus
- Loodus, zooloogia, bioloogia
- Luuletused, näidendid, poeemid
- Majandus, äri, õigus
- Meditsiin, tervis, ravimine
- Õppekirjandus, õpikud
- Põllumajandus, loomakasvatus
- Psühholoogia, pedagoogika
- Reisimine, reisijuhid, reisikirjad
- Sport ja harrastused
- Teaduslikud teosed, filosoofia
- Teatmeteosed, sõnaraamatud
- Väliskirjandus, romaanid
- Varia, muud teemad
