Mees muutuvas maailmas

Mait Raun, Margus Punab, Olev Poolamets, Jüri Uljas

Väga heas seisus UUS raamat

5,00 

Availability: 3 laos

112-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat, Eesti Pereplaneermise Liit 2000

Missugune on mehe roll ühiskonnas? Millises suunas peaks arenema mehelikkuse ideaal? Kes on üldse mees?
Maailmas on ilmunud juba sadu raamatuid, mis uurivad mehe elukäiku. Järjest põhjalikumalt on asutud käsitlema mehe tervise probleeme. Kõik selle on tinginud asjaolu, et viimase saja aasta jooksul on sotsiaalne, psühholoogiline ja meditsiiniline olukord teinud läbi niivõrd peadpööritavad muutused, et oleme sattunud segadusse.
Eesti teadlaste, mõtlejate ja publitsistide pilgud on peatunud siiani paraku pigem naistel kui meestel. Suur osa sellest, mis puutub mehelikkusse, on jäänud meie jaoks peaaegu suletud valdkonnaks, kus kareda pealispinna all ringlevad veidrad ja sageli lausa ohtlikud kujutelmad. Valdavat suhtumist mehesse võib nimetada ükskõikseks.
Raamat «Mees muutuvas maailmas» on esimene Eesti psühholoogide ja meestearstide koostöö, mis püüab seda ükskõiksust ületada. Raamat püüab olla mehele heatahtlikuks kaaslaseks, kirjeldades talle tema eluteel varitsevaid ohte ja pakkudes ka lahendusi. Loetu ärgitab tekstiga kaasa mõtlema, avardab vaatenurki elule, annab võimaluse korrigeerida käitumisejoonist ja süstib usku selleks, et raskel hetkel on alati võimalik saada nõu erialaspetsialistidelt.
Naislugejale annab raamat tõdemuse, et mees on samamoodi haavatav nagu naine ning temagi vajab mõistmist ja tähelepanu.

Shopping Cart