Meie fantastiline Maa

Väga heas seisus UUS raamat

25,00 

512-leheküljeline pehmes köites raamat, TEA Kirjastus 2014

«Meie fantastiline Maa» ilmub menuka «Fantastilise maailma« sarja uue raamatuna ning on tänapäevane, köitev ja hariv kogupereteos, mis pakub teadmisi ja põnevat meelelahutust nii lastele ja noortele kui ka teadmishuvilistele täiskasvanutele.

Miks me vajame teadmisi planeedist Maa, millel elame? Kuidas Maa tekkis? Mida peidavad endas mäed? Mis paneb vulkaanid purskama? Miks on maakeral mõnel pool väga kõrged ja teisal väga madalad temperatuurid? Mida kujutavad endast äikesetormid ja orkaanid? Kuidas mõjutavad ookeanid elu Maa peal? Milline on süvameri? Kuidas vihmametsad looduslikku tasakaalu hoiavad? Milliseid looduse saladusi varjab endas rannik? Kas meie Maa on ohus? Milline on inimese osa looduse ja ümbritseva keskkonna hoidmisel?

Enam kui 500 rohkelt illustreeritud lehekülge käsitlevad olulisi ja läbi aegade huvipakkuvaid teemasid:

– meie Päikesesüsteemi ja planeet Maa tekkimine
– äärmuslikud nähtused maakeral
– ilm ja selle kujunemine
– vulkaanid
– mäed ja mineraalid
– fossiilid
– polaaralad
– vihmametsad
– ookeanid
– süvameri
– korallrifid
– rannik ja keskkonnakaitse

«Meie fantastiline Maa» käsitleb neid teemasid koos paljude põnevate fotode ja selgitavate skeemidega. Omandatud teadmisi saavad nii lapsed kui ka täiskasvanud proovile panna viktoriinides, sest küsimuste-vastuste varamu on siin rikkalik. Raamat annab ka praktilisi näpunäiteid meie planeedi tundmaõppimiseks ja sellel targalt ning hoolivalt tegutsemiseks. Ta õpetab meil oma planeeti paremini hoidma ja kaitsma.
«Meie fantastiline Maa» on menukate raamatutega «Faktide fantastiline maailm», «Ajaloo fantastiline maailm», «Loomade fantastiline maailm» ja «Teaduse fantastiline maailm» samasse sarja kuuluv viies raamat.

Shopping Cart