Mõistatuslike nähtuste entsüklopeedia

Peter Hough ja Jenny Randlers

Väga heas seisus NAGU UUS raamat

12,00 

See raamat on tulvil mõistatusi. Ent erinevalt enamikust entsüklopeediatest või kõnealuse kummalise maailma pealiskaudsetest ülevaadetest oleme meie valinud põhjalikkuse ja probleemidesse süvenemise tee. Selle asemel, et kirjutada mõni sõna sadadest objektidest, millest paljudki on üsna kaheldava loomuga, oleme keskendunud vähestele nüüdisteaduse tõelistele saladustele – need seonduvad Maa, kosmose, aja, teadvuse, keha, vaimu- ja loomariigiga – ning arutame igaüht nii üksikasjalikult, nagu ta seda väärib.
Oleme püüdnud seda objektiivselt teha. Teie käes pole raamat, mis üritab tõestada, nagu seisaks reaalsus ebareaalsusest kõrgemal. Meie eesmärk on lihtsalt jagada teiega fakte, väiteid, uusimaid tõendeid ja üksikasjalikke viiteid, et võiksite neid kõiki ise kontrollida. See on allikmaterjalide raamat, mida saate oma äranägemisel kasutada. Käesolev trükis räägib asjadest nii, nagu need tegelikult on, ega sea endale eesmärki teid midagi uskuma või umbusaldama panna.
Meie arvates väärite, et teid koheldaks lugupidamisega ning esitataks fakte tõetruult ja ilustamata, nagu neid meie elus on täheldatud. Siis saate nende olemuse kohta segamatult arvamust kujundada.

Originaali pealkiri: Encyclopedia of the unexplained

Shopping Cart