Mustad haarmed

Sam Enthoven

Väga heas seisus NAGU UUS raamat

7,00 

Jack ja Charlie on sõbrad olnud esimesest klassist alates, kui nad kõrvuti istuma pandi. Koolist vabal ajal vaatavad nad koos filme või jõlguvad Londoni tänavatel. Ühel päeval satuvad nad kokku mehega, kes teeb neile kummalise ettepaneku – et nad osaleksid ühes katses. Jackile tundub asi ülimalt kahtlane, kuid Charlie on ootamatult selle hullumeelsusega nõus.
Algab seiklus, mille sarnast nad pole osanud uneski näha. Neid tutvustataks salajase vennaskonna liikmetega, kes on aastatuhandeid valvanud vangistatud deemonit – Rooska. Ent umbes viisteist aastat tagasi pääses Roosk vabadusse. Ja vennaskonna peamine ülesanne on Roosk leida ja taas vangistada.
Vennaskonna noorim liige on Esme, kes on ehk ise peamine põhjus, miks poisid selle hullusega kaasa lähevad. Kuid ühel ööl juhtub midagi, mis lööb nende senise elu segamini. Poiste sõprus pannakse proovile ja nad peavad leidma vastuse, mis on õige ja mis vale.
Sam Enthoveni esikraamat „Mustad haarmedâ€? sai talle endalegi üllatuseks hea vastuvõtu ja oli Inglismaal nädalaid edetabelites.

Shopping Cart