Salvrätiteadus

Dan Roam

Väga heas seisus NAGU UUS kasutatud raamat

22,00 

277-leheküljeline suures formaadis ning pehmes köites raamat, Äripäev 2011

Salvrätiteadus on lihtsaimast lihtsam: võtke suvaline lahendamist ootav probleem või läbiuurimist ootav idee ning joonistage sellest lihtne pilt (selleks ei pea olema kunstnik). Mõelge korraks ka Šveitsi armeenoale – ja ongi probleem lahendatud või idee selge!
Kõlab utoopiliselt? Vastupidi, tegu on läbinisti praktilise ja sadu kordi läbiproovitud meetodiga, mis on päästnud krahhist nii mõnegi ettevõtte ning mida on edukalt rakendatud ka sellise kaliibriga korporatsioonides nagu Microsoft, Google ja McKinsey.

Autor juhib lugeja samm-sammult läbi nelja päeva, mille jooksul toimub ülesannete, näidete ja mõistagi piltide joonistamisega sisustatud koolitus. Lugejal puudub võimalus jääda passiivseks, igal sammul tuleb kaasa mõelda ja teha, mitte kaasamõtlemine (ja kaasanaermine) ei ole lihtsalt võimalik.

Raamatu ja koolitusega ühele poole saades olete läbi teinud murrangu: inimesest, kes kunagi mõtles: «Ma ei oska joonistada!» on saanud inimene, kes veendunult kinnitab: «Siin on pilt, mille MINA joonistasin ning ma usun, et see päästab maailma!»

Shopping Cart