Siin ja praegu

Kimberla Lawson Roby

Väga heas seisus UUS raamat

1,49 

Siin ja praegu on liigutav lugu kahest tugevast, intelligentsest naisest, kes seisavad silmitsi tragöödiaga, kogevad kaotust ja meeletud kurbust. Säraval ja elavaloomulisel Marcella Jonesil on terve maailm käeulatuses, kuni ta kingib oma südame valele mehele. Too on küll kena välimusega ja karismaatiline, kuid jätab naise puudusesse ning üksipäini kaht väikest last kasvatama ja taga igatsema elu, mida lõppematu töö talle iialgi ei võimalda. Marcella vanem õde Racquel elab ilusas majas, tal on suurepärane amet ning teda armastab Kevin, Racqueli ilus ja edukas, alati naist toetav abikaasa. Siiski viib naise meeleheitlik igatsus laste järele ta sügavasse depressiooni ning Kevinist peaaegu lahku. Õed õpivad viimaks, et vaid teineteise abiga leevendub valu ning et vaid teineteisele toetudes suudavad nad oma ellu taas rõõmu tuua. Vaheldumisi südantlõhestav ja rõõmsameelne, märgib see romaan aruka, naljaka ning ülimalt kirgliku uue autori saabumist.

Limberla Lawson Roby võitis lugejaid ja bestsellerite nimekirju oma esimese romaaniga «Behind Closed Doors» («Suletud uste taga«), mis oli Blackboardi raamatute nimekirjas1997. aastal esikohal.

Nüüd on Roby taas lugejate ristteel seisvast naisest. käesolev teos on kirjaniku emotsionaalselt kõige jõulisem romaan. Kimberla Lawson Roby elab koos abikaasa Williga Rockfordis, Illinois’ osariigis.

Shopping Cart