Taroskoop 2021

Kirsti Timmer

Väga heas seisus NAGU UUS kasutatud raamat

7,00 

240-leheküljeline tavaformaadis ja pehmes köites raamat, Jes 2020

Sa hoiad käes minu neljandat raamatut. Kaks esimest rääkisid suhetest, kolmas oli ülimenukas «Taroskoop 2020» ja ka käesolev köide tutvustab sulle sinu järgnevat aastat nii, nagu mina seda oma tarokaartidel nägin. Kui sa otsid astroloogilist lähenemist, siis seda siin raamatus ei ole! Mina laotan kaardid enda ette ja nemad lihtsalt jutustavad mulle, mida tulevik toob. Kaardid on minuga rääkinud terve elu, see on vereliiniga saadud anne ja kingitus.

Minu kodulehel ilmunud taroskoobid said nii populaarseks, et otsustasin möödunud aastal anda välja ennustusraamatu «Taroskoop 2020». Kuna see raamat võeti lugejate poolt väga hästi vastu, otsustasin vaadata üle ka järgneva aasta ja siin ta on,«Taroskoop 2021».

Peale aastaennustuse kaheteistkümnele tähemärgile leiad mu raamatust ka nõuandeid, kuidas tuua maagia abil oma ellu muudatusi, kuidas puhastada enda ja end ümbritsevat energiat, kuidas leida üles armastus ja kuidas kasutada härra Kuud enda heaolu huvides. Mõni inimene ütleb, et ma elan hoopis teistsuguses maailmas, tavapärasest erinevas – jah ma elangi. Selle raamatu abil saad sellest natukene aimu. Kutsun sind oma maagilisse maailma, võta selleks aeg, tule kaasa ja sa ei kahetse!

Shopping Cart